| bitha_2246 a întrebat:

Buna vreau sa imi fac un tatuaj pe degetul mijlociu, este dureros?

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Nu doare foarte tare, te asigur.
oricum poti sa ceri anestezie:*

| bitha_2246 explică (pentru papusica987):

Pot sa cer anestezie doar pentru un deget?laughing big grin imi amorteste toata mana banuiesc

| papusica987 a răspuns (pentru bitha_2246):

Da poti sa ceri.
dar oricum nu doare atat de tare incat sa ceri, o sa platesti in plus...
:*multumesc pentru fundita.

4 răspunsuri:
| ellasweetlollipop a răspuns:

Eu banuiesc ca este la fel de dureros ca toate tatuajele si nu te sfatuiesc sa-ti faci.

| toshibabba a răspuns:

Orice tatuaj care ti-l faci este dureros. ( nu conteaza unde ti-l faci, tot o sa te doara dar mai putin )