| Gaylord a întrebat:

E la moda culoarea roz la baieti? Colegii mei spun ca este si ca sunt un fraier ce nu va putea intelege. Asa sa fie?

11 răspunsuri:
| LifTwist a răspuns:

Normal, mi se par sexy!
Nu trebuie sa iti pese parerile altora, este o tara libera, fiecare face ce vrea!

| Afdsa a răspuns:

Buna.
Mie una mi se pare penibil sa vad un baiat imbracat intr-un tricou roz, ce-i drept am vazut asa persoane pe strada, destui de multi pot spune, deci poate e o moda, cine stie?!
Mai, de unde apareti?!
Maine am sa te vad cu o intrebare gen " E la moda tocurile pentru baieti?".
Wtf?! Daca noi iti spunem sa te imbraci cu un rahat o faci? Nu trebuie sa-ti placa si tie sau te iei dupa vorbele unora sau dupa "moda" din ziua de azi care dupa cum se vede e schimbat-oare.
Bb!

| Caty_9264 a răspuns:

Eu cred ca e...sunt unii baieti carora le sta chiar bine cu un tricou roz ...acum depinde de tine daca vrei sau nu sa imbraci o haina roz.

| freehugs a răspuns:

Numai la cocalari am vz tricouri din alea mulate roz
E chiar fain daca porti o camasa roz la niste pantaloni negri, dar asta doar la un eveniment.sau un hanorac/tricou/bluza cu scris roz.

| ProjectJackpot a răspuns:

@Slideshows ai mare dreptate! Si daca te uiti si la intrebarile lui anterioare(penibile) o sa-ti dai seama cu cine ai stat de vorba. El este un gay nenorocit!

@gayule, nu mai umple site-ul de prostiile tale scarboase de gay! Unde e vladutz al tau? Sau nigga-ul...
Ca sa-ti raspund si la intrebare, tricourile roz sunt pentru cocalari sau gay! Tu esti si cocalar si gay, iar colegii tai fac misto de tine, gayule.Esti respins de societate si d-aia te fac aia "fraier".

| brunetamea a răspuns:

Eu sunt fata si imi place cand vad un baiat imbracat cu un tricou roz

| FreakyFred a răspuns:

Da si nu. Esti un fraier, nu-ti fa probleme. Insa, am o problema. Tu nu purtai roz dinainte? Pai cum, un gay ca tine nu se imbraca in roz? Nu esti gay daca nu porti roz! *si auzind aceste lucruri, @gaylordfucker deschide dulapul mamei sale si ia o fustita roz, zicand cu mandrie: "ah, ce gay ma simt! I like it!"*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu este asa...culoarea roz la baieti este la moda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred ca este la moda bine da nu imi plac tot tricou roz un negru cu rozz merge e bine...:X

| Gaylord explică:

@Slideshows Nu am zis ca m-am luat dupa colegii mei homo...

| Gaylord explică:

@Slideshows Ai dreptate. Dar am zis eu cumva ca m-am luat dupa colegii mei cretini? Eu chiar urasc culoarea roz, indiferent ce moda ar fi nu as purta haine roz.