| NemNUZ a întrebat:

Siteuri cu haine la moda pentru baieti unde as putea sa gasesc si ceva paltoane sau ochelari clear lens

4 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Shottas a răspuns:

Frate, vine vara ...La ce iti trebuie paltonrolling on the floor. Originals.ro e cel mai sigur cred eu, gasesti detoate acolo.

| NemNUZ explică (pentru Shottas):

Pai na, pe la mine pe la scoala toata lumea are chiar daca e primavara laughing

| Shottas a răspuns (pentru NemNUZ):

Pai si daca faci parte dintr-o stana de oi trebuie' sa fi si tu tot oaie? fi smecher su fa cum crezi tu ca e bine.cum sa iti iei palton
acum cand mai e putin si vine vara, pana la iarna nici no sa iti mai vina... Iati tricou cu maneca lunga si hanorac ..sau cv de genu.