| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca dupa barbierit sa se mai vada fire de par mici? Daca nu, ce trebuie facut pentru a le indeparta?

3 răspunsuri:
| DevylPushtan a răspuns:

Si la mine se mai vad. mai ales pe barbiewinking

| Ancajende a răspuns:

Da incearca sa te barbieresti in contrasens big grin. dar daca mai ramane ceva le mai poti smulge cu penseta dar in general daca te barbieresti cum trebuie nu ar mai trebui sa se vada. Singurul dezavantaj e ca trebuie sa te barbieresti foarte des cam zilnic si daca esti foarte brunet se vede si mai repede radacinile. Un lucru eu nu inteleg de ce femeile apeleaza la epilare si barbatii nu considera sa se epileze pe fata ca doar i-ar scuti de problema de a se barbieri zilnic. Inteleg ca este mai dureros dar se obisnuiesc. Eu daca eram barbat as fi ales epilarea big grin.

| cantona a răspuns:

Incearca sa te barbieresti de jos in sus astfel sa tai tot firul de par bafta