| Afagdsba a întrebat:

E ok daca am o bluza rosie, pantaloni negri si niste adidasi albastri?
Vreau sa mi spuneti sincer

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si cum arata fiecare piesa in parte acum. Am in cap si o combinatie care mi se pare interesanta si una care mi se pare ca arata nasol. Ai putea sa pui poza cu fiecare piesa sau cu tine imbracat asa si-ti zic atunci daca e bine sau nu.

| Bondarel99 a răspuns:

Depinde de locul in care mergi, oricum albastrul cu rosul in felul asta nu prea se pupa.

| Afagdsba explică (pentru Bondarel99):

Vreau sa merg la scoala.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Afagdsba):

Dacă e un albastru gen jeans atunci zic ca merge chiar foarte ok, dar nici culorile țipătoare nu sunt o tragedie, mai ales la școala. Poți sa te îmbraci și intr-un sac de cartofi atâta timp cât te simți bine in pielea ta. Am văzut și fete cu cardigan verde peste un tricou roșu și pantaloni albaștri și arătau bine.

| FrUe a răspuns:

Asta e alegerea ta dar eu as lua in loc de adidasi albastri unii negrisau de ce nu uni rosi.