| xcamyx a întrebat:

Fetelor am o problema. De revelion ma duc cu prietenul meu si cu mai multi la cabana si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac in seara de revelion. Fetele care vin se vor imbraca destul de elegant.Ce ziceti ar merge o bluzita ce cade pe un umar cu pantaloni negrii stramti si niste botine cu platforma cu toc intreg si parul prins in coc.Ce ziceti ar merge. Daca nu dati-mi niste sugestii!

1 răspuns:
| biutza1997 a răspuns:

Hainele merg dar parul nu prea ar fi mai ok parul prins intr-o coada si intins cu placa deoarece cocul de obicei se poarte la rochii sau la tinute foarte elegante dar la tinuta pe care ai ales-o tu nu este potrivita ca sa iti prinzi parul in coc. sau daca vrei in coc sa ti-l prinzi atunci ia-ti o rochie eleganta nu neaparat pana la pamant e de ajuns asa mai scurta pana pe la genunchi depinde si de corpul tau cu ce te avantajeaza sa te imbraci