| dancapitan a întrebat:

E ok pentru un baiat sa poarte iarna cand e tare frig, pe sub pantaloni, o pereche de ciorapi lungi cu chilot, din aia cum au fetele?

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Important este sa te simti tu bine si nu are importanta ce pareri au altii.

| Lluvia a răspuns:

De parca te-ar controla cineva pe sub pantaloni cand mergi laughing)

| deea_5723 a răspuns:

Nu mi se pare nimic anormal, si baietilor le este frig...sunt si ei oamenihee hee chiar am cativa prieteni... iar daca are sa comenteze cineva de acest aspect, nu da importanta, important e sa iti fie tie bine, indiferent de ce spun ceilaltiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E OK sa porti orice cand e frig afara. Daca nu vede lumea ca esti imbracat in ciorapi de fata este bine... cred.

| Newhere a răspuns:

Nu, nu prealaughing