| anonim_4396 a întrebat:

Epilatorul se poate folosi si pe parul de pe piept? Sau trebuie cumparat Aparat pentru corporal?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Te poti face si pe piept cu epilatorul daca suporti durerea. Insa, daca te iriti prea rau dupa mai multe dati, incearca sa folosesti o metoda mai blanda precum crema depilatoare.
O zi frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat
| kiri11 a răspuns:

Il poti folosi chiar si pe parul de pe cap, asta daca esti destul de rezistent laughing

| xr0sioRx a răspuns:

Lasa-ti frate parul acolo, rade.te la oo sau pe picioare, dar nu si pe piept, asta doar daca nu esti vreo maimuta.

| Winchester a răspuns (pentru xr0sioRx):

Nu e vorba de asta dar nu imi place