| BuGsstormbunny a întrebat:

Espadrilele barbatilor se pot purta cu sosete sau intotdeauna fara?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Se pot și cu dar să nu iasă în evidență prea tare. de exemplu espadrile negre cu ciorapi negri scurți

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu sunt de moda veche si am fost educat sa port incaltamintea cu sosete si, crede-ma, ai mei sunt din familie de intelectuali, cu scoli facute inainte de razboiul al II-lea mondial. Astazi eu port (in anumite situatii) incaltaminte fara sosete. E mai comod si nu-mi pasa ce zice lumea.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu sosete, fiinda altfel transpira si miros picioarele, lasand loc bacteriilor sa se dezvolte.

| Sofer a răspuns:

Cu șosete sa fie comod pentru picior.

| aditimus a răspuns:

Fara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le port cu șosete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii nu poarta asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De preferabil fără. Arată aiurea cu șosete.

Răspuns utilizator avertizat
| Ciprian92c a răspuns:

Vezi aici sfaturi si recomandari despre cum sa alegi si sa porti o pereche de espadrile pentru barbati

https://www.ainevoie.ro/cele-mai-bune-espadrile-pentru-barbati/

| Valisarpe a răspuns:

Se poate si sosete foarte mici, care sa nu se vada