| romyna1998 a întrebat:

Este adevarat ca exista mancaruri de slabit (nu pastile, ceaiuri etc)? Daca da, care sunt acestea?

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Salata de varza dulce

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc

| Phantasmagoria a răspuns:

Sunt diferite tipuri de biscuiti (spre exemplu Dita) sau sunt batoane Herbalife, de asemenea shake-uri care inlocuiesc mancarea,deoarece contin toate sursele de care ain nevoie:vitamine, proteine etc:) Mai este si o cafea, uite linkul sa vezi: http://www.cafeform.ro/aids8qz3b8z/

| angy_2105 a răspuns:

Buna romyna, acest text care il ai mai jos este copiat.dar am incercat si eu aceasta dieta. aveam peste 65 de kg.acum am 60.trebuie decat sa te ti de aceasta dieta si sa nu papi altceva in afara de ce vezi mai jos.:*

In prima zi, pe langa supa de varza, mai ai voie sa mananci fructe cat de multe doresti si sa bei foarte multa apa plata.

A doua zi combini supa de varza cu legume si apa plata, dar ai grija sa eviti legumele precum fasolea, mazarea, cartoful si porumbul.

A treia zi ai voie atat fructe cat si legume. Si bineintels multa supa si apa.

A patra zi mananci 3 banane si supa. Nu uita de apa.

A cincea zi poti servi 800 de grame de carne de vita sau pui cu supa si multa, multa apa.

In cea de sasea zi poti manca orez fiert pe langa supa cu care te-ai obisnuit deja.

In ce-a de-a saptea zi si ultima de altfel poti manca peste pe gratar si multa supa.

Daca simti ca pierzi prea mult din greutate in primele zile, intrerupe dieta pentru 2 zile si apoi ia-o de la capat.

Este bine sa nu tii aceasta dieta mai mult de o saptamana. Daca vrei totusi sa pierzi mai mult de 7 kilograme, poti face o pauza de o saptamana dupa care sa o iei de la capat.

| fevrier a răspuns:

Da, cele ce au calorii mai puţine!