| millar a întrebat:

a folosit cineva sau cunosteti pe cineva care a folosit pastile de slabit sau ceaiuri care au dat rezultate, de preferat sa se gaseasca in farmaci

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pastile de slabit nu, in niciun caz. Exista, dar iti vei distruge sanatatea. Ceaiuri sunt foarte multe care te ajuta sa slabesti, problema e ca nu muncesc singure. Trebuie combinate cu o dieta echilibrata si mult sport. Recomand ceaiul verde.

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Salut stiu persoane care au folosit pastile pentru salbit si nu ti le recomand... daca le consumi o perioada si slabesti dupa aceasta te ingrasi inapoi. Tias recomanda sa slabesti sanatos facind sport, alearga, bea 2 litri de apa pe zi, maninca corect si o sa slabesti..inscriete la o sala daca ai posibilitatea...Dar chiar daca doresti sa slabesti cu pastile foloseste Colon help sau cafeaua verde

| millar explică (pentru mvcxzghjjhgfdsjhgf):

Multumesc, am incercat sa slabesc dar nu are niciun rezultat din contra am mai pus