| comsacodrut a întrebat:

Este bine ca un baiat sa se penseze?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, dar nu aşa de des ca şi fetele. Consider că o dată la câteva luni e suficient.

| Dariusuu a răspuns:

Daa.

Nu este normal ca să aibă sprâncenele unite.( Părerea mea )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu, cu cat le pensezi mai mult cu atat cresc mai tare, plus ca mai e si ciudat.

| kiri11 a răspuns:

Nu conteaza sexul atata timp cat traim intr-o comunitate in care fizic trebuie sa arati bine big grin Cum ai arata daca sprancenele tale ar da o viziune ca sunt unite? big grin

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Doar firele care suntin plus. La baieti se vede urat daca se penseaza prea tare.