| Alex_Prodan_1905 a întrebat:

Este un gest "feminin" pentru un băiat sa se vopseasca in cap sau sa se penseze (gen sprâncene nike)?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa se peseze cum ai zis tu, logic, dar nu numa pentru ei, si la femei arata ingrozitor. Sa se penseze putin cat sa n-aiba monospranceaa si sa aiba o forma naturala si masculina e chiar recomandat. Cu vopsitul n-am nicio problema, ce mare chestie ca vrea sa-si schimbe culoarea parului

| RAY a răspuns:

Ce mai urmeaza? fi barbat, daca asa te-a lasat natura, dumnezeu sau ce vrei tu

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este!

| Freya1 a răspuns:

Daca iti faci sprancene nike da.
Daca te pensezi un stil mai masculin ca sa nu ai sprancene stufoase nu e o problema, cum nu e o problema nici sa iti faci niste suvite.Dar nu exagera ca o sa pari gay.

| Justme1997 a răspuns:

Este considerat feminin deoarece de obicei doar femeile le fac. Dacă ai monospranceana e mai bine sa te pensezi