| Iulian09 a întrebat:

Vi se pare normal ca un baiat sa se penseze?big grin

14 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mi se pare normal mai ales daca are o forma urata care nu ii place sau sprancenele unite, nu e nimic ciudat in a te ingriji.

| DakotaRoyse a răspuns:

Nu, decât dacă are absolută nevoie.

| Xtadelo a răspuns:

Da, dar sa nu exagereze. laughing

| Niiiicu a răspuns:

Eu unul nu o fac, dar tine de alegerea lui...eu cred ca in general cam fetele se epileaza, penseaza etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. De ce nu? Daca ii place sa fie curat, ingrijit, poate sa o faca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat nu arata ca ultimul gay si isi face sprancenele alea arcuite de ce nu?
Mi se pare ok sa-ti cureti spranceana, sa iei tot ce e dinafara formei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este un lucru necesar, sau de care tu consideri ca ai nevoie, de ce nu?
Asta da dovada ca esti o persoana antenta care are grija de imaginea sa

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

E cam metrosexual, dar da, e normal (mai ales daca are sprancenele aproape unite, il inteleg perfect)

| doc70 a răspuns:

Daca ai sprancene care se unesc te poti pensa linistit...si eu ma pensez si e mult mai bine...

| DeDeDya a răspuns:

Este ceva normal. Unii baieti simt nevoia de a face o schimbare, (la fel ca femeiile) este si el om oh go on. De ce nu ar fi normal?

| Alexandrel_Alex_1990 a răspuns:

Pai faci ce vrei dar eu nu ma-as pensa decat pe o portiune mica din spranceana ca sa arat mai rocker decat so rad si sa creasca la loc :/

| DakotaRoyse a răspuns (pentru Alexandrel_Alex_1990):

Creşte la loc oricum.

| Alexandrel_Alex_1990 a răspuns (pentru DakotaRoyse):

Posibil

| Лорика a răspuns:

Cred ca nu e normal...nu e nimic daca sint dese e ceva normal pentru baieti dar daca incepi sa le pensezi cu timpul se vor indesa si va fi o ocupatie care o sa trebuiasca sa o faci mai des(ca o fata): D