| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut, TPU!
Este normal ca un băiat să se penseze?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu prea, baietii care se penseaza sunt priviti ciudat de catre lume, mie sincer imi sunt indiferenti[am vazut multi ciudati in lumea asta asa ca daca vad un baiat pensat nu mi se pare nimic iesit din comun]

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu, nu este normal, va fi mai frumos daca sprancenele lui sunt cele naturale.
Doar fetele se penseaza ( adica exista si baieti care se penseaza dar aia nu is normali la cap, din urati probabil se fac mai urati ).
Fi Original!
Succes si multa bafta!

| AnonymTPU a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Ami pare rau pentru tine... Cum e in grota?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru AnonymTPU):

Areti mai bine asa, voi daca va pensati treaba voastra, eu mi-am zis parerea.
P.S. Grea romana asta la tine.

| LoriLoL a răspuns (pentru kar1GaNNN):

A te pensa nu inseamna a subtia spranceana, ci a reda aceeasi forma mai bine ingrijita.doar le aranjezi putin

| ElenaSA a răspuns:

Daca sprancenele nu sunt bine organizate si in exces, da este ok sa-i dea o forma. Dar nu trebuie apelat la aparatul de ras pentru asta.Se vede foarte urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca isi doreste sa aiba din nou doua sprancene, da, e perfect normal.

| AR1373 a răspuns:

Da,mai ales in zilele noastre.

Asta arata ca esti un baiat ingrijit.winking

| StochirleaAlexandra a răspuns:

E-n regulă.

| danyel2012 a răspuns:

Da este foarte normal in ziua de azi, daca vrei sa arati mai bine penseaza-te

| krs20kriss a răspuns:

Este normal sa te pensezi big grin prietenul meu se penseaza si ii sta foarte bine doar ca trebuie sa mergi la un salon si sa te vada o cosmeticiana si sa ti zica ea cum ti-ar sta bine ...mult succes! bye

| Taner13 a răspuns:

De ce nu?
E ceva normal, asta arata ca te ingrijesti.

| CatCat a răspuns:

Nu il ascult pe Whys0sexy2014,este normal ca si un baiat sa se penseze

| NicollePink a răspuns:

Este foarte normal si demn de apreciat ca un baiat sa aiba grija de aspectul sau fizic. Asta bineinteles sa nu aiba sprancene ma subtiri decat ale unei femei. Incearca prima data parerea unei cosmeticiene apoi poti sa te pensezi si singur happy