| yonet100 a întrebat:

Este bun bicarbonatul de sodiu pentru acnee? A mai incercat careva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este deosebit de eficient în a-ţi exfolia tenul, îndepărtând celulele moarte şi permiţând porilor să respire. Aplică o linguriţă de bicarbonat de sodiu pe o cârpă umedă şi masează-ţi uşor faţa cu ea. Apoi, clăteşte-te bine şi usucă-ţi faţa cu un prosop moale.
Te pup!

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu stiu de bicarbonat pentru transpiratie. Stiu ca aspirina ajuta la acnee.

| rihanna7865 a răspuns:

De ce nu incerci zineryt big grin? este scump da poti sa il faci si pe reteta de la medicul de familie happy