| Madfta a întrebat:

Este bun EPILATORUL electric? Cum vi se pare cand va epilati la subrat? Creste parul repede? Informatii va rog big grin Funda

4 răspunsuri:
| Juiceee a răspuns:

Este "sub brat" si nu " la subrat".

Si da, e bun.

| CrissIoana a răspuns:

La inceput doare tare, dar dupa o vreme te obisnuiesti si nu dureaza mult epilarea. Creste greu si putin, dar vara ma fac din 2 in 2 zile. happy
succes.

| Madfta explică (pentru CrissIoana):

Ca am auzit ca dupa ce folosesc epilatorul creste parul sub piele, e adv?

| CrissIoana a răspuns (pentru Madfta):

Indiferent unde te faci cu epilatorul, uneori creste sub piele sau ies cosulete mici. dar depinde si de piele. mie nu-mi creste sub piele happy