| Funditssa a întrebat:

Este bun relax& tone?
In cat timp se vor vedea rezultatele ( daca il folosesc zilnic 30 de min la viteza maxima pe solduri? )
Funditssa si voturii love struck!

4 răspunsuri:
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Helaaau ^.^ dap. esTe bon.eu aVeam niste kg in plUs, si maikAmeah' o luAt un d'ala, si o fct.phAi. daca' il folosestizilnic, cAm 30 min (cum ai zis u), si la vitEza maXima, si cu capu ala cu bile (http://www.buysale.ro/uploads/pictures/30908_1.jpg), pan' la sFarshiTul saptamanii, ar trEbui sa se vAda schimbari, asthA in cAzu in care nu te indopi cu mAncare de la fast-food (ca min :">) si cu cioky.deki' mananca ce vrei u, dAh' nici nu exagera, si o sa fie bin. :D
apr. poTzi sa il iei din supermarketele bin acHizitzionathe :D sau in mAgazinele specIalizate in asta (sau de pe net-ca min). suCces :X
______________________________
... traficant inascut...

| Deiiu26 a răspuns:

Eu am folosit relax& tone si chiar s-au vazut rezultate, am slabit 5kg intr-o 1 luna si l-am folosit doar 10min pe zi la viteza medie.

| Infernia a răspuns:

Daca il folosesti pe viteza maxima ti se vor inrosii foarte rau soldurile sau oricare alt muchi, adica te vor durea 3 zile. Foloseste-l pe viteza medie.

Funda? happy

| BlackRose08 a răspuns:

Mama mea are din asta. Il foloseste cam de o luna pe picioare, si se vede rezultatul, ca a mai slabit. Nu il foloseste chiar in fiecare zi.
Iti dau un sfat. Nu e bine sa folosesti mai mult de 10 minute pe zi acest aparat, scrie parca pe net sau pe intructiuni happy.
Multa bafta! :*