| Missy_4212 a întrebat:

A folosit cineva Relax&Tone? Rezultatele sunt cele la care v-ati asteptat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| warwara a răspuns:

Eu am o chestie asemanatoare acasa, luata acum cativa ani din grecia. In principiu, ele isi fac treaba, dar nu sunt suficiente. Adica nu te astepta sa scapi de celulita doar cu asa ceva, sau de kilograme in plus fara o dieta corespunzatoare, sport, etc. Ele ca aparate, sunt bune, dar nu fac minuni singure. O colega de exemplu a folosit Nivea My Silhouette si zicea ca a fost f multumita de ea, insa ea facea concomitent cu folosirea cremei si aerobic, innot si sauna...cred si eu ca la o astfel de combinatie esti multumit si de produsele pe care le folosesti... Sper ca ai inteles ceva din raspunsul meu! :*