| LighteD a întrebat:

Vreau sa stiu daca balsamul acesta se lasa pe parul umed. adica nu se mai limpezeste cu apa, e balsam leave in?
http://www.webfarm.ro/nivea-balsam-modelator-straight-an d-easy-150-ml.html

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ a răspuns:

Da.se lasa pe par nu se limpezestehee hee

1 răspuns:
| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Aplică produsul pe părul umed şi pieptănă cu un pieptăne dinţat pentru o distribuire uniformă. Intotdeauna foloseşte difuzorul uscătorului de păr, ţine uscătorul deasupra capului şi îndreptă căldura în jos, în direcţia cuticulelor părului. Foloseşte o perie mare rotundă şi perie părul în jos urmărind mişcarea împreună cu uscătorul – aceasta va permite cuticulei să se netezească mai bine şi să ofere maximă strălucire.
Asigură-te că părul este 100% uscat şi continuă să-l perii în toate direcţiile pe toată suprafaţa capului pentru cele mai bune rezultate.