| Loly_9853 a întrebat:

Buna fetele! Aş dori sa folosesc balsamul modelator Straight & Easy - NIVEA. Care l-a folosit dintre voi spuneţi-mi părerile voastre despre el.Merită cumpărat şi cam la ce preţ se găseşte?
App sad am parul ondulat ). Mulţumesc happy!

Răspuns Câştigător
| roxxye98 a răspuns:

Jh eu am parul ondulat si sa stii ca merita comparat chiar e super ok...nu my stiu ce pret avea chiar nu mai stiuthinkingsad chiar imi pare raw!cryingcryingcryingsadsadsadsadsad

4 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Nu se merita. Eu l-am folosit impreuna cu samponul. Si eu am parul ondulat spre cret putin.

| SRJ a răspuns:

Dumnezeule... E un balsam de cateva zeci de mii! Il iei iti dai cu el. Daca e bun il pastrezi. Daca nu il dai pai departe. Cui? Unei alte fete care cauta balsam, insa cu specificatia: "este foarte bun, dar mai am unul acasa..."

| SRJ a răspuns:

Wow! flashnews: vezi aici: http://www.tpu.ro/......i-sta-cum/

| roxxye98 a răspuns:

App.imi dai fundita?