| MiSSyoUNow a întrebat:

Este buna masca cu miere si lapte pentru ten? Cum se face si cat timp se sta cu masca pe fata?

Răspuns Câştigător
| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Masca hidratanta cu miere si lapte
Se amesteca 2 linguri de miere si 2 linguri de lapte si se intinde amestecul pe fata si pe gat. Se lasa sa actioneze timp de 10 minute, apoi se clateste cu apa calduta! sper ca am fost de ajutor!

1 răspuns:
| EvangelineLovin a răspuns:

Oarecum.poti sa te dai si cu lapte simplu, inmoi putina vata in lapte si dai pe fata. poti sa gasesti pe net daca cauti tot felul de masti. amesteci o lingurita de lapte cu una de miere si stai cu ea 15-30 minute, sau cat vrei tu daca ai timp poti sa stai si mai mult.