| anonim_4396 a întrebat:

E ok pentru un baiat sa se epileze pe picioare? Observ ca tot mai multe fete gasesc atractiva chestia asta(ma refer la adolescente si cele tinere).E mai atragator? Rog sa imi raspunda doar fetele.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu privesc situatia complet la fel si daca are si daca n-are par pe picioare.

| darrio2007 a răspuns:

Schimbare de sex vă mai trebuie si gata. Femei!

| Violleta2022 a răspuns:

In principiu, un barbat adevarat nu se epileaza deloc.
O fac cei homo, ca sa para mai efeminati.

| Andreeush a răspuns:

Daca tu vrei sa te epilezi pe picioare este decizia ta.

| Mogiojojo a răspuns:

Daca vrei sa te transformi intr-un transexual, epileaza-te. Eu prefer barbatii cu par pe picioare, par mai masculini.

| DragosMatei123 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Ce pana mea si body builderii sunt transexuali?

| UsernameSamsung a răspuns:

Frate țineți parul pe picioare e ceva specific masculin.
Suntem bărbați o sa ajungem sa ne radem si in gaura curului ce dracu?