| razadeluna a întrebat:

Pana la ce varsta merge asa tinuta?

http://trikotag.ru/userfiles/image/products/big/SVN_8932 _big.jpg

Răspuns Câştigător
| mrclaust a răspuns:

Pana la nici una... fata aia arata de parca a fost scoasa din tomberon. Fara suparare, nu vreau sa sa supar pe cineva dar asta e parearea mea si nu mi-o schimb.

37 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cred ca pana la 12 ani

| Biby a răspuns:

Cum pana la 12 ani? Nici o fata nu sa-r imbraca asa atat de... urat si demodat.Eu am 10 ani si ma imbrac ca de 17 ani.Nu as purta asa ceva nici la 6 ani.Aceasta tinuta nu este pentru nici o varsta, fara suparare.

| Daria a răspuns:

Pana pe la 8-9 ani maxim.

| Madalina1455684 a răspuns:

7 ani

| traficanta a răspuns:

Io n-as putea sa port asa cevalaughing

| membrugirl2010 a răspuns:

Pana la 10 ani.

| pwp a răspuns:

10 ani

| Unique a răspuns:

14 ani

| dot a răspuns:

13-14 ani...la scoala poate fi uniforma deci 17-18... fara pantofi happy

daca ii scoti camasa...intervalu' de varsta creste

| αŁз a răspuns:

La 8-9 anihappy

| asdfghjklș a răspuns:

Maxim 10
dupa parerea mea

| L0vely a răspuns:

Cam 10 anitongue

| LarisaAndreea a răspuns:

:-o vaii DOAMNE!
Nu as purta asa ceva nici daca mai batelaughing
Marog... avand in vedere ca e uniforma ...sa zicem : clasele I-II
oricum e varza rau uniforma aia straight face

| Tourniquet a răspuns:

Intre 7-9 ani. E prea comunista, iar in scoli nu se prea mai poarta asa ceva. laughing

| JustMeBăi a răspuns:

Pai asa era pe vremea lui Ceausescu. Toata uniforma trebuia respectata, cu tot cu funde. Chiar si la liceu. Erau vremuri grele atunci.winking

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

8-9-10 ani

| ThinkPink a răspuns:

Cam 10 ani

| aLaLa a răspuns:

Pana in clasa a treia, a patra maxim happy

| Sunshine_9753 a răspuns:

Parerea mea pana la 10-11 ani! Depinde!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

10 ani maxim.

| LNK a răspuns:

Doamne. Cine ar purta asa ceva? Pe bune acum.
Daca dadeai un exemplu de uniforma ma asteptam la ceva mai putin... urat.
Uniforma e urata, pantofii la fel, culoarea nu e excelenta si ce-s cu fundele alea?straight face
Merge pana la 12 ani, cu toate ca nu as fi purtat asa ceva cand aveam 12 ani nici sa ma bati.straight face

| Sconcsiş a răspuns:

| mihaela0205 a răspuns:

10 ani big grin

| BlueDreams a răspuns:

Pana la cel mul 10 ani.

| Heii a răspuns:

7-10 ani ( maxim 11)

| Mejustme a răspuns:

De la 58 de ani in suslaughing
eu zic ca si daca ai 11-12 ani trebuie sa fii in pas cu moda

| MrWicked a răspuns:

8 ani

| Andmanny a răspuns:

Max 14

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9-10-11