| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Este normal ca la barbati sa creasca par pe pometii fetei? Nu sunt fire ca si cele care cresc pe barba...mai subtiri si lungi.si nu sunt foarte negre..mai mult blonde!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E un puf al fetei, toate persoanele il au. LA unii e mai vizibil, la altii nu. In niciun caz nu il epila caci o sa inceapa sa creasca par pe bune.

| AlexCristi97 a răspuns:

Da, si mie imi creste puf pe pometi dar foarte lent si il mai rad din cand in cand. Cunosc persoane carora le cresc fire negre, nu chiar ca barba dar vizibile pana aproape in zona ochilor, altora le cresc fire de par pe nas... depinde de fiecare cat de mult s-a indepartat de neanderthalieni laughing.

| DavidoffUser a răspuns:

Da, e perfect normal.
De ex. Jason Statham are barba pana la ochi aproape.Fiecare persoana e diferita.