| Diiiidi a întrebat:

Vreau sa imi las unghiile lungi.Si vreau sa imi creasca mai repede pentru ca mie nu-mi cresc foarte repede.si nu vreau raspuns gen lasale sa creasca sau nu le taia din alea stiu si eu.altceva.fund@@@@

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

Mie la fel imi cresc unghiile greu si cand le am lungi mi`se rup repede sad ca sa creasca le dau cu pila in fiecare zi si pentru a le intari am un lac de la Framec-lotiune pentru tratarea unghiilor cu vitamina B5, cu care ma dau inainte sa ma dau cu o oja.succes :*

3 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai ca sa iti creasca mai repede trebuie sa le tii cat mai des in apa. sau mai e ceva. la unghie sunt pielite acolo jos si naa poti sa ti le inmoi in apa apoi cu foarfecuta speciala sa ti le ei o sa para mai mari. altceva nu mai stiu. mai asteapta raspunsuri.

| Diiiidi explică:

Mxm a zis cel mai bine...este si asta o conversatie.draga...mxm pana acum e castigator.am sa-ti dau funda dupa ce mai vad cateva raspunsuri dar m de raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai bre, da-o naibii de treaba! nici tate nu ai si vrei unghii lungi