| wtfman a întrebat:

Este vreo diferenta intre anchiorurile de fete si cele de baieti? Am gasit o bluza mai veche prin casa, destul de draguta, si nu imi pot da seama daca e de baieti sau de fete. happy

Răspuns Câştigător
| AndrogynBeauty a răspuns:

Diferenţele sunt mai mult sau mai puţin importante. Uită-te să nu aibe pliuri pentru sâni, şi dacă n-are şi-ţi place, poart-o! Ah, şi ai grijă să fie suficient de lungă big grin

2 răspunsuri:
| Disy a răspuns:

Da.normal ca exista.sunt diferente de culoare,forma sau chiar marime,dar daca tie iti place, ti se pare ok pentru un baiat, e posibil sa ti se potriveasca.

| wtfman explică:

Gata...am dezlegat misterul. Mama i l-a cumparat tatalui meu acum vreun an de zile, dar ii era mic; asa ca s-a facut pierdut prin sifoner. Deci e de barbati. happy Mersi pentru raspunsuri.