| andremm a întrebat:

Am vazut o bluza care imi place, dar e de baieti..si eu sunt fata laughing Arata urat hainele de baieti pe fete? Sau macar e vreo diferenta?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Fiecare dintre noi poate sa poarte ce vrea atata timp cat ii place si nu este obligat de cineva.

Chiar daca vorbeste cineva despre tine... de ce ti-ar pasa?

| wpetterssone a răspuns:

Cât timp nu porți cămașă de băieți sau tricouri cu nasturi la gât, nu este problemă.

| 90210 a răspuns:

Cred ca poti s-o faci sa arate drgut daca vrei. Si pana la urma ce conteaza daca fetele poarta sau nu? Poti sa faci ce vrei. Hainele de baieti de cele mai multe ori arata bine pe fete.