| Loredana_5493 a întrebat:

Este ziua surorii mele si nu stiu ce coafura sa-mi fac, am parul scurt pana la umeri si port o rochie albastra. Ce coafura sa-mi fac? Raspunde-ti repede, azi 27.05.2011. este ziua ei.

Răspuns Câştigător
| lallalle a răspuns:

O la multi ani ei!
Pai avand in vedere ca ai parul scurt nu prea ai ce face. Ar fi insa niste variante:
1. Iti intinzi parul si il rasucesti la varfuri spre interior
2. Iti pui o cordeluta albastra
3. Iti poti prinde intr-o parte o fundita sau o floricica albastra.
Succes si distractie placuta :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kissomanu a răspuns:

Ai putea sa-ti faci ceva simplu si nu prea somtuos. Nu stiu cum arati, dar cred ca ai putea sa il indrepti cu placa, pur si simplu... avand si un accesoriu care sa nu atraga atentia, dar care sa se asorteze cu rochia. Nu ma pricep in domenii de astea, dar am spus ce mi-ar placea mie sa vad. Uneori simplitatea este mai frumoasa decat complexitatea...

| Cameliiia15 a răspuns:

Tapeaza-ti bretonul si prinde tot parul coc, o sa arati foarte frumos:*