| dolllhouse a întrebat:

Maine este un eveniment impotant, serbarea de pasti, si nu stiu cum sa imi fac parul! Am parul mai jos de umeri, si o sa port o rochie pompoasa alba de printesa! Raspuns cat de repede posibil!

Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

Buna:X
Te-as sfatui sa-ti faci un coc, sa-ti lasi doua bucle, doua suvite in fata, si sa-tipui o coronita mica sau o diadema alba. Sau in loc de coc, iti lasi parul pe spate, iti faci niste bucle mari.
Succes:X

4 răspunsuri:
| blackbutterfly_6676 a răspuns:

Tapeaza in spate si apoi prinde`l cu niste suvite de par din fata gen : http://www.google.co.uk/......tp?/imgres poti adauga niste bucle mici in fata sa cada frumos pe umeri

| blddeea a răspuns:

Pai ai putea sa il tapezi putin in crestet pentru a-i da volum. Prindel dupa o ureche cu agrafe si atasaza-i tot acolo un bobocel alb, o pana, cun trandafir sau chiar ceva care sa atarne din perlute albe. Te-ar avantaja.

| illloveyouforever a răspuns:

-ondulat cu bucle mai mari, sau mai mici
-coc elegant

| ALLe_6931 a răspuns:

Sau poti sa ti`l intinzi cu placa si sa iti aduni bretonu si cu o clamita sa ti`l prinzi, iar in par daca ai sa iti pui sclipici. Succes :*!