| Pinguuuin a întrebat:

Eu am ochii albaștrii și părul creț. am culoarea castanie la păr. aș vrea să mă vopsesc brunetă. mi-ar sta bine? thinking

10 răspunsuri:
| GuUumitza a răspuns:

Sigur! Fetele brunete cu ochi albastri sunt superbe! Dar daca ai tenul mai inchis nu iti recomand. Eu una am senzatia ca la persoanele cu tenul putin mai inchis parul brunet le imbatraneste.

| Alllllexandra a răspuns:

Eu zic sa incerci un nuantator mai intai, care se duce dupa 3 spalari, cam asa, si sa vezi cum iti sta, ca sa fii sigura. Pupici

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine.

| CryShiAtat a răspuns:

Depinde şi ce culoare este pielea ta. Oricum câţi ani ai?

| RebecCa11 a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta superr bine, mai ales ca ai ochii albastri big grin

| sisi6535 a răspuns:

Ti-ar sta bine

| Th3GreeNDolaR a răspuns:

Ti ar sta excelent! O sa moara baietii pe langa tine

| MariaCorinaaaa a răspuns:

DA ti-ar sta foarte bine si ti-ar sta bine si blonda daca ai ochii albastri ♥ happywinking

| Elysabeta a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta ff bine!