| Sfaterly a întrebat:

Eu am ochii căprui închis...ce nuanțe de fard de ochi mi se potrivesc?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Merge aproape orice, dar pentru machiajul de zi recomand nuante mai neutre precum maro, un portocaliu ce da spre maro, rozaliu etc.

| JulietteJokes a răspuns:

Orice, iubito!

| anamariarot a răspuns:

Din fericire, ochii căprui sunt complimentați de majoritatea nuanțelor de fard. Eu te sfătuiesc să alegi ce-ți place, după propriile gusturi, însă când te machiezi, să nu folosești doar nuanțe reci, ci și câteva calde.

| Sfaterly explică:

Mersi happy