| Bondarel99 a răspuns:

Teoretic "crede'm" ca ti-ar sta bine cu siguranta,dar practic e greu sa-l faci asa, trebuie sa folosesti placa, fixativ, ceara, crema si toate chestiile astea si tot o sa-ti stea flescait...

| Bmk_Älex_1992 explică (pentru Bondarel99):

laughing eh, da mereu cand il fac asa trebuie sa folosesc ceara, placa, fixativ si tot ce mai e nev? :3

| Bondarel99 a răspuns (pentru Bmk_Älex_1992):

Daa laughing

| Bmk_Älex_1992 explică (pentru Bondarel99):

Pffoa laughing)

| Kasia a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta mai bine daca te-ai tunde asa.big grin

| cameliagalateanu a răspuns:

Ti-ar sta bine cu multe stiluri.
asa cum esti, cu creasta, cu breton, ras pe laterale si creasta punk, etc.
in momentul de fata, avantajul tau este ca ai chipul oval si se preteaza la foarte multe tipuri de tunsori/coafuri.

| Bmk_Älex_1992 explică (pentru cameliagalateanu):

happy aha, deci mi-ar sta bine si cu creasta d'aia nu? big grin