| MissPinkPurple a întrebat:

Eu am parul saten, dar la varfuri este cam blond inchis, oricum este mult mai deschis si se vede diferenta. Ce sa fac sa mi-l inchid la varfuri?

Răspuns Câştigător
| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Poti incerca cu ceai negru,am citit eu ca da rezultate bune. Iti clatesti pur si simplu parul cu acel ceai, in cazul tau, varfurile. Si daca nu da rezultate, poti alege o vopsea apropiata culorii tale naturale, doar mai inchisa happy. Sper ca te-am ajutat *:.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca cu ceai din frunze de nuc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea sa ti'l inchizi? e foarte misto asa cum il ai!

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Incearca ceaiul negru! Ajuta la inchiderea culori parului happy

| RoseAndBiia a răspuns:

De ce vrei sa ti-l inchizi? o.o o sa regreti! e foarte tare