| Byutzza96 a întrebat:

Salut tuturor. Am si eu o problema.m-am facut bruneta acum 5 luni, parul meu natural fiind saten. Astazi m-am vopsit un saten deschis pentru ca am vrut sa scap complet de negru dar l-a radacini a iesit aproape blond si restul parului e saten inchis dar se vede foarte tare diferenta. Ce sa fac acum? sa ma vopsesc din nou bruneta la radacini sau ce altceva pot face? va rog ajutati-ma sad

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramai asa va fi o combinatie interesanta

| capricc a răspuns:

Ombre?

| LoveTenis a răspuns:

Èu zic sa te duci la un salon ca sa te ''repare'' dar ai putea sa iti mai vopsesti inca o data radacinile dar s-ar putea sa iti strici parul asa ca cel mai bine e sa te duci la un salon si sa iti explice ce trebuie sa faci.Si as zice ca pe viitor sa te gandesti mai bine inainte sa faci ceva...

| Aaxell a răspuns:

Ai putea sa mai vopsesti 1 data cu acea culoare radacinile, sau da, ai putea sa te vopsesti din nou bruneta, sunt sigura ca iti sta super.

| Sorin_Ionita_1994 a răspuns:

Da mai bine sa te revopsesti la un salon
dar prima data interbi de cata vopse ai nevoie ca depinde foarte mult de cat de mare ai parul... baftawinking