| VecinuDeLaApartamentul71 a întrebat:

Cum se poate face un decapaj acasa? Am parul saten deschis la radacini si saten inchis la varfuri,pentru ca am fost bruneta o perioada foarte scurta de timp si vreau sa ajung la un blond inchis spre portocaliu, iar decapajul ar fi cam singura optiune si la salon nu prea imi permit sa ma duc...

1 răspuns:
| euvanessa01 a răspuns:

Sincer cred ca ar trebui sa te duci la un magazin de cozmetice unde acolo cu singuranta va fi cineva care te poate da un sfat eu cred ca poti sa iti iei un blond inchis sper porocaliu mai deschis pentru ai deja parul inchis. Sper ca te-a ajutat :X