| izzy4rock a întrebat:

Eu am parul scurt si as vrea sa stiu cum as putea sa il am mai lung? Sunt anumite tratamente care fac sa iti creasca parul mai repede? Cam cat ar dura?

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Incearca sa pui ulei de ricin in sampon si cred ca va dura 1-2 luni ca si la mine dar rezultatele se vad dupa 3 splari

2 răspunsuri:
| Bad2Fast a răspuns:

Cel mai recomandat natural si cum il folosea bunicii nostri ii petrol de avioane il recomand si eu am avut mini chelie de la gel, spuma... etc dar a dat rezultate!

| Deyutzikaa a răspuns:

Am auzit ca uleiul de ricin e foarte bunhappy