| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

Eu am parul scurt ( pana in umeri )
Si as dori sa il am mai lung. Imi puteti da va rog niste tratamente de par, care sa il faca sa creasca mai repede. puppy dog eyes

Funda :*

Răspuns Câştigător
| kitty00 a răspuns:

Sincer eu am folosit Ulei de Ricin >big grin

5 răspunsuri:
| Roxana_1758 a răspuns:

Heeii, am vazut ca ai avut parul pana la umeri...sunt si eu in aceeasi situatie acum, intrebarea mea ar fi: ce ai folosit si cam cat ti-a crescut pana acum:-s?
Multumesc:*

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd explică (pentru Roxana_1758):

Eu pe langa ca am parul mai scutut il am si gras, si atunci ma spal pe cap o data la 2 zile, cu otet de mar, este foarte bun. Cum procedez? Ud parul cu otet de mar, dupa care ma dau cu sampon si balsam. De cand fac treaba asta a crescut cu aprozimativ 5 cm, ceea ce eu cred ca e bine deoarece firul de par creste cu 1cm pe luna.

| Roxana_1758 a răspuns (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Iti multumesc:*

| kitty00 a răspuns:

Până în umeri? Really?