| Mitsa a întrebat:

Eu am unghiile destul de mari, si vreau sa le las asa. Dar tot imi intra mizerie sub ele. Cum sa le curat? funditaaaa'!kiss

Răspuns Câştigător
| justsmile_1748 a răspuns:

Cu servetele umede happy e simplu. Sau poti sa le dai cu oja mai mereu sau o alta varianta fa-ti french...happy e cel mai bine. Bafta :*

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Eu zic sa le tai dupa conturul degetului si arat mult mai bine, eventual un lac, ceva.Si mai importanta e igiena, nu cum le ai.

| justsmile_1748 a răspuns:

'haizi' nu ai dreptate happy conteaza si cum le ai iar daca stii sa le ingrijesti e si mai bine.

| anca5694 a răspuns:

Exista niste chestii pe piata care sunt speciale pentru asa ceva.
Sincer.nu stiu cum se numesc, dar eu am asa ceva.Mama mi-a cumparat de la AVON o trusa pentru unghii.winking
Sper sa gasesti ceva!batting eyelashes