| ItIsAlright a întrebat:

Cu ce sa-mi curat skateboard-ul? Are o gramada de mizerie pe el.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Apă cu detergent de vase pentru a înlătura noroiul de pe el.foloseşte apoi o lavetă absorbantă. Dacă mizeria persită încearcă cu alcool izopropilic şi o lavetă auto.Succes

3 răspunsuri:
| TheLovelyGhost a răspuns:

Incearca cu Cif!

| Barbati4Femei a răspuns:

Incearca sa dai cu niste crema de aia "TIX" cu care se dau pe maini aia de la padure sa dea jos "jegul" si vaselina.

| DeyCj a răspuns (pentru Barbati4Femei):

Sau smirghel și pasta de lepuit ca tot acolo îi și o sa îi iese albimacular, luna și bec laughing(a nu se încerca asă ceva pe bunul personal, doar al dușmanilor)