| anonim_4396 a întrebat:

Eu cand ma trezesc, arat destul de bine. Nu ma machiez, sunt naturala, am un ten bun, imi sta parul destul de bine, e ondulat, nu trebuie sa-l pieptan deloc si este mereu descurcat. Vorbesc serios si nu stiu ce-i aia modestie, dar e adevarat. tongue
Voi cum aratati cand va treziti?

5 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Okay, nu vă săturaţi să puneţi întrebări stupide?

| zoeyangel a răspuns:

Incendiar de bn....am parul drept...e ok.

| salbaticuu a răspuns:

Daca esti minteosa si vrei sa afli cum arat cand ma trezesc atunci te poftesc langa mine seara cand ma pun in pat iar dimineata o sa imi spui tu diferenta. ok?