| Rose_2860 a întrebat:

Eu imi smulg cu penseta firele de par de pe langa gura(mustata) de vreo 4 ani si am observat ca am ca doua umflaturi langa gura. Ca doua bilute, ca sa zic asa, in ambele parti ale gurii. Aceste bilute nu existau inainte si am impresia ca se fac din ce in ce mai vizibile. De la ce au aparut? Oare de la smulsul firelor? Si cum pot scapa de ele?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pot fi lipoame de grăsime, mergi la un medic dermatolog.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-ti cioc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fa si tu cate o felatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
cam o data pe luna poti merge la un salon de cosmetica, pentru epilarea mustatei cu ceara speciala pentru acest lucru
epilarea mustatei costa foarte putin si e rapida, nedureroasa, iti pune tot ce trebuie dupa o epilare