| anonim_4396 a întrebat:

Heyhappy Daca iti smulgi firele de la ``mustata`` cu penseta, vor creste mai vizibile si mai dese?big grin Sper sa raspunda persoanele care fac acest lucru, sa=mi spuna rezultatulhappy
Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Nu. Daca le smulgi cu mana, penseta, ceara, orice, la nivelul radacinilor, firele se smulg, nu conteaza cu ce. Si nu cresc ma ivizibile si mai dese. Mai vizibile is mai dese cresc daca le faci cu bigul, doamne feri sa faci asa ceva.
Daca te pensezi, iti mai cresc, dar incet si tot cam atatea fire.winking dar de big sa te pazesti