| bombonica22 a întrebat:

Eu in fiecare zi imi fac parul cu placa mentionez ca nu este placa de ceramica este rowenta este aia care se incinge mai repede trebuie neaparat sa folosesc spray anti termic pentru par?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea va zice ca da, insa eu folosesc placa aproape zilnic fara nimic altceva de vreo 3 ani si am parul lung aproape pana la fund si nu are nici pe naibalaughing)

6 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Pai tu ce zici? Trebuie neaparat sau nu trebuie? Vrei sa iti indrepti parul cu placa fara sa folosesti protectie? Daca raspunsul e NU, atunci trebuie neaparat sa folosesti spray. Iti recomand cel de la Syoss.winking

| chels95 a răspuns:

Da, si ideal ar fi sa folosesti si o masca.

| KaTtY a răspuns:

Da, ar fi bine sa folosesti
si sa-ti faci parul mai rar cu placa ca ti se arde tot parul

| Dope a răspuns:

Cu siguranta. Si nici nu este bine toata ziua pentru ca s-ar putea sa ti se arda parul happy. Si eu am placa si se numeste Alow Air (sau ceva de genu' :-P) Sa folosesti spray. PAPA

| teodor10 a răspuns:

Si eu folosesc placa de 3 ani aproape zilnic, rar sa nu mi-l fac in vreo zi, nu folosesc nimic niciun spray si nu am probleme. Mentionez ca nici nu am parul mai mare de 15 cm.

| Alibe a răspuns:

Da