| shhadow a întrebat:

Am o petrecere de hallowen si nu stiu cu ce sa ma imbrac... dar sa-mi dati idei de ce costum pot face prin luarea hainelor din garderoba
Funda la cel mai interesant costum.

Răspuns Câştigător
| Aromă a răspuns:

Te îmbraci într-o rochie neagră şi te machezi aşa http://www.youtube.com/watch?v=FjEJSgi8Yvw&feature=fvsr
Sau poţi fi vampiriţă şi să te machezi aşa http://www.youtube.com/watch?v=GcmTZYfG8QQ&feature=relmfu,cât despre costum ceva roşu cu negru...
Distracţie plăcută!

5 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Pai te poti costuma intr-o vedeta, incearca sa-ti faci parul ca o vedeta, adauga ceva,,sclipici'',eleganta, te poti costuma co celebritate gen:Beyonce sau intr-o dansatoare sau o eroina, sau incearca sa te imbraci toata in negru si sa spui ca esti o vaduva neagra, sau poti incerca sa te imbraci ca o avocata(un costum), secretara, doctor(te imbraci in alb), ninfa a padurii(haine albe, verzi) sau un inger(in alb), mai este o luna pana la Halloween deci mai ai timp, bafta.

| NuImiPunNume a răspuns:

Poti sa inchiriezi un costum de undeva! si este mult mai practic, decat sa iti cumperi ceva si nu porti decat odata. aceasta este parerea mea.winking

| SonikZ3 a răspuns:

Salut! Daca vrei un costum de Hallowen ia-ti un costum de vrajituare cu un cap de dowleac in mana sau un costum de dracusor cu o furca mare rosie. Daca vrei niste imagini adauga id-ul sonic_floin.

| diana_3660 a răspuns:

Pai 1... poti inchiria un costum 2. transformate intr-un monstru adica (makiaj si din astea )laughing 3... fantoma 4 iti iei o rokitza alba si dai cu tempera sau vopsea roasie pe ea iti faci paul bufant si te makezi cu negru la oki si te faci mireasa moarta sau vrajitoare si pls raspunde-mi si mie cand e halloweenul?puppy dog eyes