| anonim_4396 a întrebat:

Eu si o prietena am vrea sa ne facem doua suvite. Ea spunea ceva de albastru de metil, dar mi-a mai spus si de o substanta care iti coloreaza parul in rosu. Cum se numeste? As vrea ca dupa cateva spalari sa se duca.

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterRawr a răspuns:

Substanta aia care iti face parul rosu se cheama castelanii. MAi este si de aia mov care se numeste violet de gentiana, ci aia albastra de care vorbesti tu >big grinbig grin

3 răspunsuri:
| bubudeeabubu a răspuns:

Pai acela e un fel de sprai care dai pe suvita si tio coloreaza in ce culoare vrei tu si la cateva spalari ea se ia supa par si ai din nou culoarea ta naturala

| alexutza1183 a răspuns:

Fuxina

| IngerasMik a răspuns:

Eu am folosit albastru de metil si ti-l recomand [nu este nici scump]si se duce la cateva spalari.

Cred ca prietena ta se refera la rosu carmin. funda?batting eyelashes