| ArtIsBaang a întrebat:

as vrea sa imi fac suvite roscate. stiti ceva gen Albastru de metil? sau o substanta care sa nu imi strice parul si pe care sa o pot aplica fara sa imi decolorez parul? multumesc mult

1 răspuns:
| lolavanity a răspuns:

Nuanţatorul. Eu folosesc Movie Colors pe tot părul şi funcţionează. Mă fac cu red şi îmi iese un dark red în condiţiile în care eu am părul mai închis la culoare. Dacă tu îl ai o nuanţă mai deschisă poţi jongla cu mai multe culori, fiind sigură că'ţi persistă mai mult timp şi iese cât mai apropiat de nuanţa din catalog.