| xFaith a întrebat:

Eu sunt mai bruneta de fel, de fapt am parul saten mai inchis. Nu pot spune ca am mustati, am puf.
Cu ce il pot indeparta in afara de ceara, crema epilatorie?
Am inteles ca apa oxigenata este buna.
At`i incercat vreodata sa indepartati puful cu apa oxigenata? E buna? Dauneaza?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Apa oxigenata decoloreaza, nu indeparteaza. Ideeaesteca tu vrei sa indepartezi firele de par. Ceara este cea mai buna solutie, efectul fiind vizibil timp indelungat. De asemenea, sunt benzi speciale pentru fata si zone sensibile. Daca ai rabdare si nu te doare, poti incerca si cu pensetahappy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă apa oxigenată că nu decolorează!
Mergi la hipermarket, raionul de cosmetice, pe raftul de produse de epilat găsești un produs care decolorează părul de față și corp.
Costă undeva la 20 ron și ai toate instrucțiunile în interiorul cutiei.
Pa, pa.

| iuliapysutz a răspuns:

Si eu am acel puf si orice frizer imi spune sa il las asa sa nu ma ating de el pentru ca o sa creasca foarte frumos happy