| Zambaretu1 a întrebat:

Eu sunt mai negru pe piele de fel, si numai suport prietenii ma fac "Tigan", ziceti-mi si mie cu imi albesc pielea( ceva sa deschida putina culoarea), chiar serios numai pot sad ma simt foarte stresat. Multumesc.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai bine schimbă-ţi prietenii...sau scapă de complexe.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti stresat pentru ca te-ai bronzat. Unii nu stiu cum sa faca sa fie mai bronzati, mai ales ca e vara, si tu vrei sa ai culoarea mai deschisa? Lasa-i sa zica ce vor, conteaza doar parerea ta.

| Nelly100 a răspuns:

Intr-adevar,doar printr-o operatie iti poti albi pielea. Zi-le prietenilor tai ca asta esti tu, nu te poti schimba. Sau poate doar te tachineaza. Gaseste-le si lor cate un defect si ia-te de ei. Sau doar ignora-i. O sa inceteze daca ii ignori.

| Redex14 a răspuns:

1)Nu iti poti schimba culoarea pielii.
2)Spune-le ca sunt rasisti
3)Spune-le: 'Poate ca sunt tigan dar nu sunt la fle de prost ca voi'
4)Injurai si apoi spune-le sa vina la tine acasa. Punele niste otrava in suc si gatga! rolling on the floor FUNDA?

| andreea200092 a răspuns:

Buna! Din moment ce te jignesc eu nu as putea sa-i numesc prieteni. Prin acest lucru ti-au dovedit ca nu te merita ca prieten. Trebuie sa ii tratezi cu indiferenta deci lift your head up! happy