| Ramonika_5243 a întrebat:

Exercitiile de step aerobic ajuta la slabit sau doar intaresc muschii?:s[funditakiss]

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

Exerciţiile de step aerobic ajută şi la slăbit şi pentru a sculpta muşchii corpului.

4 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Stepul aerobic te ajută să arzi caloriile.El este bun pentru întărirea sistemului cardiovascular și are și un benefit psihic pentru că te eliberează de stres.
Sper că te-am ajutat happy

| Tymycy a răspuns:

Ambele, dar daca vrei sa slabesti trebuie sa aisi o dieta echilibrata. bafta

| mellisa_1721 a răspuns:

Iti intaresc doar muschii deoarece nu iti lucrii si abdomenul.

| larysa_6503 a răspuns:

Ajuta sa slabesti.Eu am facut aerobic si exercitii de step si m-au ajutat mult sa slabesc.Trebuie doar sa te tii de ele big grin